تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

منابع تغذیهAC/AC:مبدل ولتاژ و فرکانس

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

سختی سنج

برای بررسی مقاومت مکانیکی مواد مختلف، از سختی سنج ها استفاده می شود.

کاربردها

از جمله کاربردهای سختی سنج می توان به بررسی، کیفیت و ویژگی مواد معدنی اشاره کرد. شیوه های مختلفی برای بررسی میزان سختی فلزات وجود دارد که از آن جمله می توان روش برینل، راکول، ویکرز را نام برد. روش سختی سنجی شور بیشتر برای آرمایش مواد پلاستیکی کاربرد دارد.

فن آوری ها

از سه نوع آزمایش مختلف برای اندازه گیری میزان سختی مواد استفاده می شود: در آزمایش خوردگی ، میزان مقاومت مواد در برابر تغییر شکل را اندازه می گیرند. در آزمایش خراشیدگی حداکثر توان ماده در مقابله با خراشیده شدن به وسیله ی یک جسم دیگر سنجیده می شود و در روش سوم میزان انعطاف پذیری ماده را بررسی می کنند.

روش انتخاب

بسته به دامنه سختی ماده مورد نظر و میزان دقت اندازه گیری لازم، می توان از سختی سنج های مختلفی استفاده کرد. البته باید اندازه، شکل و مدت زمان واکنش دستگاه را نیز در نظر گرفت. قبل از خرید دستگاه حتما توجه داشته باشید که کارایی دستگاه تنها برای یک ماده است یا برای مواد دیگر نیز قابل استفاده است.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  مبدل AC به  ACیا  AC/AC converterمبدل الکتریکی است که یک جریان متناوب با فرکانسی خاص را به جریان متناوبی با یک فرکانس دیگر تبدیل می‌کند.سیکلوکانورترها و مبدل‌های ماتریسی از اقسام مبدل‌های AC به AC هستند. از این مبدل در کاربردهایی مانند محرکه‌های الکتریکی، خطوط انتقال AC، منبع تغذیه بدون وقفه و در سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر است

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه