تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

واحدهای توزیع نیرو، استریپ پاور

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

لیزر دیودی

لیزر دیودی، یک لیزر جامد و نیمه رساناست. در هر دیود، اتصال p-n با استفاده از پمپاژ یا تزریق الکتریکی تقویت می شود. دیود تکی و تنها قدرت کمی دارد. برای افزایش قدرت، باید در یک میله به صورت گروه در کنار یکدیگر قرار بگیرند که سپس به صورت دسته در می آیند. این دسته قدرت چند پرتو را با هم ترکیب می کند، به صورتی که سطوح قدرت به 10 کیلووات می رسد.

کاربردها

لیزر دیودی تکی می تواند با یک سیستم فیبر نوری برای ارتباطات از راه دور نوری ترکیب شود. می تواند در حکاکی و به عنوان نور خوان برای مثال دی وی دی استفاده شود. ترکیب پرتوهای مختلف باعث ایجاد سطوح قدرت مناسب برای ادغام، ماشینکاری و جوشکاری می شود.

فناوری ها

لیزر دیودی از چند لیزر دیودی کوچک تشکیل شده است که در یک میله قرار گرفته اند. هر میله دارای مدارهای خنک کننده و همچنین لنزهای کوچک برای تمرکز و فوکوس پرتو می باشد. پرتو اصلی به شکل یک مخروط تابیده می شود. سپس، نوری که از چند میله دسته ای ساطع می شود به شکل یک پرتو تنها و تک نشان داده می شود.

روش انتخاب

انتخاب لیزر دیودی به کاربرد موردنظر بستگی دارد. لیزرهای دیودی از پمپاژ الکتریکی استفاده می کنند. سود متوسط، موادی که برای اتصال p-n استفاده می شود، طول موج و توان را تعریف می کند. توان به عملکرد مداوم بستگی دارد که توان ذخیره شده را تعیین می کند.

مزایا

- جمع و جور بودن این نوع دستگاه ها
- توان بالا
- فیبر نوری سازگار
- کارایی 60 درصدی

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  واحد توزیع قدرت PDU یا واحد توزیع برق MDU یک دستگاه مجهز به خروجی های متعدد است که برای توزیع برق، به ویژه به قفسه های کامپیوتر و تجهیزات شبکه واقع شده در مرکز داده ها طراحی شده است. مراکز داده با چالشهایی در حوزه حفاظت قدرت روبه رو است. به این دلیل در بسیاری از مواقع جهت نظارت و بهبود بهره وری و رشد از سیستم PDU  استفاده می شود. PDU ها در ا

جستجوی گسترده

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه