تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

سوئیچ های موقعیتی و ایمنی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ های استوانه ای توانایی تحمل بارهای شعاعی و محوری سنگین را دارند. معمولا به صورت جفت نصب شده و رینگ های موجود در آن ها به حالت ((O یا ( (Xدر تماس باید یکدیگر قرارمی گیرند. بسته به نوع کاربرد آن ها ازرولبرینگ های با اندازه ها، شکل ها و دارای عملیات سطحی متفاوتی استفاده می شود.

کاربردها

از رایج ترین کاربردهای چنین رولبرینگ هایی می توان به استفاده از آن ها در چرخ های ماشین ها، کامیون ها و موتورسیکلت ها اشاره کرد. رولبرینگ های ساچمه مخروطی به مقدار زیاد در صنایع سنگین به عنوان قطعه ی راهنما در سیستم های نقاله، دستگاه های پرس و آسیاب غلطکی استفاده می شوند.

قابلیت ها

• تحمل بارهای سنگین

معایب

• سرعت محدود

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  سنسور سوئیچ اثر هال سنسوری است که برای سوئیچینگ غیر تماسی (نزدیکی‌)، موقعیت، تشخیص صورت و حسگر جریان به کار می رود. سنسور اثر هال به این گونه پاسخ می دهد که بر اثر میدان مغناطیسی ، ولتاژ‌های متفاوتی بروز می دهد. در ساده‌ترین حالت سنسور با برگشت مستقیم ولتاژ به صورت یک مبدل آنالوگ عمل کرده و با یک میدان مغناطیسی‌ مشخص فاصله

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه