تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

DC/DCمبدل های

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

مبدل DC/DC

مبدل DC / DC یک مدار است که ولتاژ خروجی آن با ترتیب دهی ولتاژ ورودی تنظیم می شود. ولتاژ خروجی می تواند بالاتر از ورودی باشد.

کاربردها:

مبدل های تقویت کننده (boost) در دستگاه های الکترونیکی قابل حمل و وسایل نقلیه الکتریکی استفاده می شوند. این دستگاه ها قادر به افزایش ولتاژ بدون رجوع به چندین خازن در مجموعه هستند. منبع تغذیه حالت سوئیچ صرف نظر از تفاوت بین ولتاژ ورودی و خروجی 80٪ کارآمد است. به همین دلیل ، آنها معمولاً برای منبع تغذیه الکتریکی استفاده می شوند.

فن آوری ها:

تبدیل ولتاژ توسط سیم پیچ ، با افزایش ولتاژ یا کاهش ترانسفورماتور است. در هر دو حالت ، ترانزیستور کلیدی تغییر تبدیل ولتاژ را انجام میدهد.

مبدل های ذخیره سازی القایی از نوع برگشت از یک سیم پیچ و چند جزء استفاده می کنند. این ساختار ساده برای نیروی کم مناسب است. مبدل های حالت سوئیچ از نوع مستقیم از ترانسفورماتور و الکترونیک پیچیده تری استفاده می کنند ، مناسب برای خروجی ولتاژ پایین و امپراژ بالا است. آنها همچنین جداسازی قابل تنظیم گالوانیک بین ورودی و خروجی را ارائه می دهند.

روش انتخاب:

انتخاب به ولتاژ خروجی و توان در دسترس و همچنین جداسازی گالوانیکی بستگی دارد.

مزایا:

- بهره وری
- جداسازی گالوانیک

معایب:

- گران
- تداخل الکترومغناطیسی ناشی از قطعه قطعه شدن

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  تبدیل ولتاژ مستقیم به ولتاژ مستقیم دیگر را چاپر یا DC-DC Convertor می نامند. در بسیاری از کاربردهای صنعتی نیاز به تبدیل یک منبع DC ولتاژ ثابت به یک منبع DC ولتاژ متغییر می باشد. چاپر وسیله ایست که مستقیما DC  را به DC تبدیل می کند. کانورتر می تواند جهت افزایش یا کاهش پله ای ولتاژ DC به کار گرفته شود. از انواع مبدل‌های DC-DC می‌توان به مبدل باک

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه