وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

سویول ها,غلطک ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  سویول ها قطعات کروی شکلی هستند که به خوبی حرکت بین دو قطعه را با کم ترین اصطکاک فراهم می کنند. در عین حال سویول ها در معرض نیروهای کششی و فشاری قرار می گیرند. وقتی سویولی در بالای طبق پایینی و زیر محور چرخش قرار می گیرد تحت تاثیر نیروی کششی است. زیرا محور چرخش متمایل به بالا و طبق متمایل به پایین است و در نتیجه سویول کشیده می شود.  وق ...
ادامه توضیحات

 

سویول ها قطعات کروی شکلی هستند که به خوبی حرکت بین دو قطعه را با کم ترین اصطکاک فراهم می کنند. در عین حال سویول ها در معرض نیروهای کششی و فشاری قرار می گیرند. وقتی سویولی در بالای طبق پایینی و زیر محور چرخش قرار می گیرد تحت تاثیر نیروی کششی است. زیرا محور چرخش متمایل به بالا و طبق متمایل به پایین است و در نتیجه سویول کشیده می شود.

 وقتی سویولی در زیر طبق بالایی و روی محور چرخش قرار گیرد تحت تاثیر نیروی فشاری است. زیرا محور چرخش متمایل به بالا و طبق نیز با کشش فنر متمایل به پایین می شود در نتیجه سویول کشیده می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه