وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

یاتاقان های تخت , بوش

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  ياتاقان تخت یا ژورنال پروفیل گرد، ساده ترين و عمومي ترين نوع از ياتاقان هاي هيدروديناميک است که علي رغم هزينه کم، ظرفيت بالايي براي تحمل بار دارد. کاربرد اين ياتاقان در تجهيزات دوار با سرعت هاي دوراني کم رايج تر است. اين ياتاقان عملا يک سيلندر ساده است که داراي لقي مشخصي نسبت به شافت مي باشد. پديده چرخش روغن در اين نوع ياتاقان بسيار ...
ادامه توضیحات

 

ياتاقان تخت یا ژورنال پروفیل گرد، ساده ترين و عمومي ترين نوع از ياتاقان هاي هيدروديناميک است که علي رغم هزينه کم، ظرفيت بالايي براي تحمل بار دارد. کاربرد اين ياتاقان در تجهيزات دوار با سرعت هاي دوراني کم رايج تر است. اين ياتاقان عملا يک سيلندر ساده است که داراي لقي مشخصي نسبت به شافت مي باشد. پديده چرخش روغن در اين نوع ياتاقان بسيار رايج است.

چرخش روغن که موجب ناپايداري و حرکت دوراني مرکز شافت در هنگام کارکرد دستگاه مي گردد، در نتيجه بر هم کنش نيروهاي داخلي سيال در درون ياتاقان به وجود مي آيد. با تغيير دما، فشار و لزجت روغن يا افزايش بار وارده بر ياتاقان مي توان از اين پديده اجتناب نمود. افزودن ياتاقان هاي محوري سطح تخت يا شيبدار به يک يا هر دو سمت اين ياتاقان، امکان تحمل همزمان بارهاي شعاعي و محوري را براي آن فراهم آورده و در فضاي مورد نياز براي نصب آنها، صرفه جويي قابل ملاحظه اي صورت مي پذيرد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه