وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سیستم های مانیتورینگ ارتعاش

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

یک سیستم مانیتورینگ ارتعاش مجموعه ای از سنسور های ارتعاشی و سیستم های کنترلر بوده که به منظور مانیتور کردن میزان لرزش در ماشین های صنعتی و در صورت نیاز، فرمان دادن توقف آن مورد استفاده قرار می گیرد. حسگر ارتعاش سنج اولین المان مورد نیاز برای اندازه گیری ارتعاشات بوده و ابزاری است که حرکت ارتعاشی را حس و آن را به یک سیگنال الکتریکی متنا ...
ادامه توضیحات

یک سیستم مانیتورینگ ارتعاش مجموعه ای از سنسور های ارتعاشی و سیستم های کنترلر بوده که به منظور مانیتور کردن میزان لرزش در ماشین های صنعتی و در صورت نیاز، فرمان دادن توقف آن مورد استفاده قرار می گیرد.

حسگر ارتعاش سنج اولین المان مورد نیاز برای اندازه گیری ارتعاشات بوده و ابزاری است که حرکت ارتعاشی را حس و آن را به یک سیگنال الکتریکی متناسب با حرکت ارتعاشی، تبدیل می کند. با تبدیل ارتعاشات به سیگنال الکتریکی، امکان ذخیره سازی، انجام پردازش های بعدی و نیز مشاهده سیگنال از طریق دستگاه های الکترونیکی (تجهیزات داده برداری) فراهم می شود. حسگرهای لرزش معمولا به دو گروه تقسیم می شوند، حسگرهای حرکت نسبی کهارتعاش توسط این حسگرها به صورت نسبی و نسبت به یک نقطه ی ثابت مرجع اندازه گیری می شود، مانند حسگرهای جریان گردابی، و همچنین حسگرهای حرکت مطلق،مانند حسگرهای سرعت سنج و شتاب سنج.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه