وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

نقاله های سقفی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کانوایرهای هوایی، امکان استفاده از فضای بالای سالن تولید صنایع مختلف را برای حمل و انتقال مواد و محصولات مختلف فراهم می کنند. کانوایر های هوایی به دلیل استفاده از مکانیزم های گوناگون امکان انتقال محصولات و قطعات مختلف در صنایع گوناگون را ایجاد می کند. از کانوایرهای هوایی، در سالن های حمل بدنه و شاسی خودرو و به طور کلی در صنایع خودر ...
ادامه توضیحات

 

کانوایرهای هوایی، امکان استفاده از فضای بالای سالن تولید صنایع مختلف را برای حمل و انتقال مواد و محصولات مختلف فراهم می کنند. کانوایر های هوایی به دلیل استفاده از مکانیزم های گوناگون امکان انتقال محصولات و قطعات مختلف در صنایع گوناگون را ایجاد می کند.

از کانوایرهای هوایی، در سالن های حمل بدنه و شاسی خودرو و به طور کلی در صنایع خودرو سازی استفاده گسترده ایی می شود. کانوایر های هوایی به دلیل داشتن پالت های مختلف، قابلیت استفاده در صنایع گوناگون را ایجاد می کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه