وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

تجهیزات تولید گاز صنعتی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  ژنراتور های گاز صنعتی، قادرند در ابعاد بزرگ به تولید گازهای مورد نیاز همچون اکسیژن، هیدروژن و یا نیتروژن بپردازند. به عنوان مثال برای تولید اکسیژن، روش  PSAیا  Pressure Swing Adsorptionیک روش متداول تولید اکسیژن در محل مصرف می باشد. این روش یک روش فیزیکی از نوع غربالگری است که در آن با عبور هوای فشرده از ماده ای به نام زئولیت، باعث جدا شدن ن ...
ادامه توضیحات

 

ژنراتور های گاز صنعتی، قادرند در ابعاد بزرگ به تولید گازهای مورد نیاز همچون اکسیژن، هیدروژن و یا نیتروژن بپردازند. به عنوان مثال برای تولید اکسیژن، روش  PSAیا  Pressure Swing Adsorptionیک روش متداول تولید اکسیژن در محل مصرف می باشد. این روش یک روش فیزیکی از نوع غربالگری است که در آن با عبور هوای فشرده از ماده ای به نام زئولیت، باعث جدا شدن نیتروژن، که حدود 78% هوا را تشکیل می دهد شده و اکسیژن هوا در فشار پایین آزاد می شود. در این روش از دستگاهی به نام اکسیژن ساز استفاده می شود که دارای دو ستون پر از زئولیت است که یک ستون در حال تولید و ستون دیگر در حال آزاد کردن اکسیژن می باشد.

برای تولید اکسیژن در محل فقط یک دستگاه اکسیژن ساز کافی نیست، بلکه نیاز به چندین دستگاه مختلف دارد که در پکیجی به نام پکیج اکسیژن ساز ارائه می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه