وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ژنراتورهای الکترواستاتیک

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  شتابدهنده ها به دو دسته کلی یعنی شتابدهنده های الکترواستاتیک و میدان متناوب تقسیم می شوند. اختراع اولین مولد الکترواستاتیک به وانگیوریک در سال 1663 نسبت داده می شود. شتابدهنده های الکترواستاتیک را می توان به سه دسته واندوگراف، کاک-کرافت و تاندم تقسیم بندی کرد. نام شتابدهنده بر اساس مولد ولتاژ به کار رفته در آن ها مشخص می شود. مولد وا ...
ادامه توضیحات

 

شتابدهنده ها به دو دسته کلی یعنی شتابدهنده های الکترواستاتیک و میدان متناوب تقسیم می شوند. اختراع اولین مولد الکترواستاتیک به وانگیوریک در سال 1663 نسبت داده می شود. شتابدهنده های الکترواستاتیک را می توان به سه دسته واندوگراف، کاک-کرافت و تاندم تقسیم بندی کرد. نام شتابدهنده بر اساس مولد ولتاژ به کار رفته در آن ها مشخص می شود.

مولد واندوگراف یک مولد الکترواستاتیک است که با استفاده از یک تسمه متحرک به مقدار بسیار زیادی بار الکتریکی که بر روی یک کره فلزی توخالی قرار دارد، شتاب می‌دهد. این وسیله در سال ۱۹۲۹ توسط فیزیک‌دان آمریکایی رابرت وان دو گراف اختراع شده است. اختلاف پتانسیلی که در مدل‌های مدرن واندوگراف به دست می‌آید به ۵ مگاولت می‌رسد. شتاب دهنده‌های واندوگراف در کاربردهای تجزیه‌ای جهت تجزیه بطریق فعال سازی با ذره باردار، نشر اشعه ایکس حاصله از ذره، تجزیه بطریق فعالسازی با نوترون سریع و اسپکترومتری پراکندگی برگشتی رادرفورد بکار می‌روند.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه